In-PersonVirtual Tour

$ 850,000
Est. payment /mo
New
16945 LESLIE STREET Newmarket (newmarket Industrial Park), ON L3Y9A2
2 Baths
1,387 SqFt
UPDATED:
Key Details
Property Type Commercial
Listing Status Active
Purchase Type For Sale
Approx. Sqft 1387
Square Footage 1,387 sqft
Price per Sqft $612
Subdivision Newmarket Industrial Park
MLS® Listing ID N13134206
Property Description
. (id:24570)
Location
Province ON
Rooms
Kitchen 0.0